جستجو

تاريخ انتشار : 93/4/25 - 20:53
آقایان به کجا چنین شتابان؟
آقایان به کجا چنین شتابان؟

 

در کنار این موافقت ها و مخالفت ها در بین پایگاه اصولگرایی، دو جریان فکری نیز در بین اصلاح طلبان و هواداران دولت  شکل گرفته است، اول جریانی که خواهان تخطئه این افراد در رسانه ها هستند و دوم گروهی که در نقطه مقابل، خواهان میدان دادن بیشتر به این افراد هستند تا سخنانشان را با فراغ بال بگویند.

گروه اول که بیشتر بر تخطئه این نمایندگان اصرار می ورزند و بر این مشی عمل می کنند عمداً در صفحات مجازی و شبکه های اجتماعی به فعالیت مشغول هستند. سالها پیش حجاریان تئوری گروه دوم را به جامعه عرضه کرد و حتی در روزنامه صبح امروز که مسئولیت مدیر مسئولیش را بر عهده داشت نقطه نظرات مخالفان اصلاحات را پوشش می داد. وی چندی قبل نیز در مصاحبه ای بر این تئوری خود اصرار کرد چون عقیده دارد این تریبون باعث بیشتر آشنا شدن مردم با افکار این افراد خواهد شد.

مع الوصف این گونه اظهارات تنی چند از نمایندگان نمی تواند کوچکترین تاثیری بر محبوبیت سید محمد خاتمی داشته چرا که دیده بودند سالها تخطئه ، مصاحبه ، شانتاژ و پخش شب نامه بر علیه وی نتوانست بر وجهه  اش تاثیر منفی گذارد. با توجه به این امر به نظر میرسد نیت اینها بیشتر بر حول جار و جنجال های رسانه ای و مطرح شدن بیشتر می گردد تا بتوانند از پایگاه فکری و مردمی اصولگریان با شیوه های تبلیغاتی به نفع خود استفاده کنند و شایان ذکر است که خود اینها هم چاره را در این دیده اند که خود را به بزرگان بچسبانند و از ظرفیت آنها استفاده کنند.

منبع خبر : هادی پناهی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
آخرين اخبار
پر بازديد ترين مطالب
صفحه اصلي | نقشه سايت | تماس با ماتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نويد آذربايجان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون